Jakie szafy skrytkowe wybrać?

Szaf skrytkowch używa się do przechowywania drobnych rzeczy, jak torby podróżne, telefony, laptopy, depozyty, podręczne rzeczy i plecaki. Są również świetną alternatywą dla szafek ubraniowych. Najczęściej występują jako podstawowe wyposażenie pomieszczeń, gdzie używane są sporadycznie bądź na krótki okres czasu. Każdą z nich można spersonalizować pod kątem konkretnego miejsca użytkowania.

Należy podkreślić, że szafy skrytkowe to ogromna funkcjonalność. Można je dowolnie wykorzystywać w takich przestrzeniach jak szatnie, szkoły, przedszkola, uniwersytety, biblioteki, baseny, siłownie, dworce lub supermarkety. Meblicante oferuje bogaty wachlarz różnych modeli, które wyróżniają się zarówno na tle estetycznym, jak i funkcjonalnym. Znajdziemy tu różnego rodzaju zamknięcia szafek, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb użytkownika. Różnorodność wykonania oraz możliwość dopasowania do prywatnych potrzeb pozwala na wykorzystanie szafek skrytkowych zarówno w roli podstawowego wyposażenia, jak i dodatkowego elementu aranżacyjnego w bardziej luksusowych i profesjonalnych wnętrzach.

Charakterystyka
Szafy skrytkowe posiadają bardzo szerokie i zróżnicowane zastosowanie w każdym pomieszczeniu socjalnym. Wpływa na to ich wyjątkowa funkcjonalność, różnorodność – objawiająca się w istnieniu wielu dostępnych konfiguracji – oraz walory dekoracyjne. Używa się ich do przechowywania odzieży, narzędzi, sprzętu elektronicznego oraz wielu innych przedmiotów. Dopasowanie szafy do pomieszczenia socjalnego będzie w głównej mierze zależeć od jego charakteru, powierzchni oraz potrzeb jego użytkowników. Pamiętajmy, że w trakcie zakupu należy się zatem kierować jakością materiałów oraz aspektami praktycznymi i estetycznymi.

Przeznaczenie
Jak wyżej zaznaczono szafy ze schowkami mogą służyć jako szafki ubraniowe. Chodzi tu szczególnie o te z dwoma skrytkami w jednym pionowym module. W takim rozwiązaniu mebel ma zamontowane drążki ubraniowe z haczykami do zawieszenia odzieży. Forma i struktura takich szaf jest uniwersalna, co umożliwia ustawienie ich na nogach, na podstawie z ławką bądź bez. Są one często wyposażone w skośne daszki, które ułatwiają utrzymanie mebla w czystości. Kolejnym przeznaczeniem szaf skrytkowych jest chwilowe zabezpieczenie rzeczy osobistych i innych drobiazgów bądź depozytów. To, jak mebel będzie wyglądał zależy głównie od potrzeb oraz charakteru pomieszczenia. Z reguły klienci mają do dyspozycji skrytki o wymiarach około 30 cm x 35 cm, które należą do najmniejszych. Te największe posiadają wymiary około 40 cm x 60 cm i obecne są w szafkach z trzema skrytkami w pionie. Metalowe szafki skrytkowe gwarantują odpowiednie i bezpieczne przechowywanie w nich rzeczy.

 

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@okna-forum.pl

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak urządzić własne biuro zajrzyj na naszą stronę i sprawdź porady specjalistów.

Fotele gabinetowe obrotowe - krzesła biurowe

kupno i sprzedaż nieruchomości w Wałbrzychu

Instalacja kamer do monitoringu