Wybieramy lampy wiszące

Lampy wiszące w przestrzeniach biurowych czy użytkowych stosowane są do rozmaitych celów, od oświetlenia biurka aż do oświetlenia baru, stolika czy recepcji. We wszystkich tych miejscach potrzebna jest dobra widoczność. W zakresie oświetlenia biurowego używane są najczęściej lampy wiszące z rastrem lub dyfuzorem po to, aby uniknąć oślepiania. Co jeszcze znajdziemy na rynku?

Lampy wiszące do biura idealnie nadają się niemal do każdego pomieszczenia i pozwalają na połączenie wysokiej jakości z oryginalnym wyglądem. Najlepiej wybierać takie, które pochodzą od renomowanych producentów, co gwarantuje klientom najwyższy gatunek wykonania i materiałów oraz długą trwałość produktu. Szeroka oferta lamp biurowych Meblicante pozwala dopasować oświetlenie zarówno do przestrzeni biurowej o surowym wystroju jak i wnętrz dużo bardziej eleganckich. Zwolennicy bardziej awangardowych i niebanalnych wystrojów również znajdą szeroki wybór lamp dla siebie.

Zalety wiszącego oświetlenia

Lampy wiszące posiadają szereg zalet. Otóż ze względu na swoją podłużną konstrukcję, oświetlają równomiernie całe biurko, a światło lampy wiszącej dociera zawsze dokładnie i bezpośrednio z góry a nie z boku, co sprawia, że nie powstają żadne cienie. Warto również dodać, że lampy wiszące nie wymagają dodatkowego miejsca na biurku, co pozwala wygospodarować większą przestrzeń na użyteczne narzędzia. W foyer, recepcji, restauracji czy kawiarni umieszcza się lampy wiszące nad stołami lub barem, co pozwala stworzyć wyjątkowo przytulną atmosferę. Poprzez skierowanie w dół stożka świetlnego, osoba wchodzą do wnętrza nie jest oślepiany, a np. w restauracji czy biurze lampy wiszące optycznie oddzielają od siebie stoliki i boksy.

Do wyboru, do koloru

Obecnie rynek oferuje naprawdę szeroki wybór wiszących lamp biurowych, sprawiających, że wnętrze otrzymuje zupełnie nowy i świeży wygląd. Meblicante posiada szereg ciekawych projektów. Interesującą propozycją jest odpowiedź na klasyczny żyrandol. Chodzi o lampę wiszą 3D wykonaną z metalu i akrylu. Poprzez trzy źródła światła doskonale rozświetla wnętrza przyjemnym światłem, nadając całości nutkę glamour. Zwolennicy prostszych rozwiązań mogą zdecydować się na czarno-złotą lampę Alexis. Z kolei miłośnicy oryginalnego designu pokochają lampę AKAMET, której klosz przypomina pogniecioną kartkę papieru lub origami. Rozwiązań jest bardzo wiele po to, abyś mógł znaleźć spójny element dekoracyjny pasujący do każdej możliwej aranżacji. Pozwól się oświecić i zmień swoje biuro!

Kliknij i wybierz ► klosze do żyrandoli

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@okna-forum.pl

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak urządzić własne biuro zajrzyj na naszą stronę i sprawdź porady specjalistów.

Fotele gabinetowe obrotowe - krzesła biurowe

kupno i sprzedaż nieruchomości w Wałbrzychu

Instalacja kamer do monitoringu