Jaki kosz na śmieci wybrać do biura?

Urządzając stanowisko pracy w biurze, warto zadbać o to, aby było ono funkcjonalnie oraz estetycznie zaaranżowane. Należy postarać się, żeby praca w takim miejscu była jednocześnie wygodna, komfortowa i przyjemna. Tu pomocne mogą okazać się niektóre akcesoria biurowe, jak np. kosze na śmieci.

Kosze na śmieci są niezbędnym elementem wyposażenia każdego wnętrza biurowego. To już nie tylko mało estetyczne pojemniki na odpady, tylko nowoczesne przedmioty zaprojektowane przez znanych designerów i wykonane z trwałych materiałów wysokiej jakości. Przedstawiamy ofertę Meblicante, która pozwoli nadać charakteru Twoim przestrzeniom biurowym.

Rozwiązanie modułowe
W dużych firmach musimy myśleć o spójnej koncepcji aranżacyjnej, dlatego nawet najdrobniejsze elementy powinny być z jednej linii, a przy tym muszą one ze sobą współpracować. Skinny to biurowy kosz na śmieci, który zaprojektowano z myślą o tym, żeby z łatwością zmieścił się pod każdym biurkiem, czy w każdym rogu. Jego szerokość wynosi tylko 17 cm. Produkt wykonano z solidnego polipropylenu w kolorze białym, czarnym, czerwonym lub srebrnym. Bardzo ważne jest to, że kształt umożliwia wkładanie jednego kosza w drugi, co ułatwia przechowywanie oraz transport np. do dużych sal konferencyjnych.

Odrobina elegancji
Kto powiedział, że kosz na śmieci nie może być elegancki i ładny? Pojemnik WOODROW to doskonałe zestawienie drewna oraz starannie dobranych kolorów, które łączą się w stylowy sposób. Z tej racji, że produkt nie posiada pokrywy lepiej sprawdzi się jako pojemnik na odpady nieorganiczne w biurze, poczekalni bądź gabinecie. Klient może wybierać spośród kilku kolorów – białego, czarnego, czerwonego oraz brązowego.

Przede wszystkim funkcjonalność
W przestrzeniach biurowych to właśnie względy praktyczne są często najważniejsze. BULLIT to klasyczny kosz na śmieci, który został wykonany ze stali. Sprawia to, że bardzo łatwo usunąć z niego wszelkie zanieczyszczenia a zamknięta forma zasłania zawartość pojemnika. Dodatkowo przedmiot wyposażono w wyjmowany zbiornik na odpady o pojemności 5 litrów.

Oryginalny design
Nowoczesny biurowy kosz na śmieci może posiadać niebanalny design. Kosz Bin Bin posiada formę zmiętej papierowej torby, przekazując w prosty sposób informacje o swoim przeznaczeniu. Ten wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego kosz jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, gdzie pracuje młody i dynamiczny zespół.

Opcja najprostsza
Jeśli szukasz czegoś prostego i praktycznego zdecyduje się na kosz Q-Connect, który wykonano z siatki metalowej powlekanej lakierem.

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@okna-forum.pl

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak urządzić własne biuro zajrzyj na naszą stronę i sprawdź porady specjalistów.

Fotele gabinetowe obrotowe - krzesła biurowe

kupno i sprzedaż nieruchomości w Wałbrzychu

Instalacja kamer do monitoringu