Zegary biurowe

Praca w biurze wymaga ciągłej koncentracji i trzymania ręki na pulsie. Wykonywanie obowiązków oraz zbliżający się deadline sprawiają, że często sprawdzamy czas. Dodatkowo świadomość godziny pozwala nam zagospodarować resztę dnia tak, aby wyrobić się ze wszystkim przed pójściem do domu. Warto zatem zadbać o to, aby w każdym pomieszczeniu biurowym w zasięgu wzroku pracownika znajdował się zegar.

Zegary biurowe oprócz funkcji informacyjnej posiadają również walory estetyczne. Ich kształt i forma pozwalają zagospodarować puste i duże przestrzenie ścian we wnętrzach biurowych. Tradycyjne urządzenia z okrągłymi cyferblatami świetnie pasują do klasycznych biur oraz poczekalni, natomiast designerskie zegary idealnie sprawdzą się w nowoczesnych gabinetach typu loft. Oto, co w swojej ofercie posiada sklep Meblicante.

Elegancja naturalnych materiałów
Zegary potrafią być wyjątkowo eleganckie i zaprojektowane z wysokim poczuciem smaku. Model Ribon to nowoczesny zegar ścienny w formie wstęgi, który pozbawiono tradycyjnej tarczy oraz cyfr. Wykonany z drewna w naturalnym kolorze zegar ten będzie wyjątkową ozdobą każdej ściany. Zwolennicy bardziej spokojnych rozwiązań mogą zdecydować się na klasyczny i surowy w stylistyce zegar ścienny MADERA. Jego drewniany cyferblat jest zamknięty w metalowej obudowie i chroniony przez szklaną szybkę. Bardzo minimalistyczny, ale nie pozbawiony ciepła produkt świetnie sprawdzi się w prywatnych gabinetach.

Odrobina fantazji
Miłośnicy bardziej kreatywnych rozwiązań mogą zdecydować się na zegary wykorzystujące elementy z innych przedmiotów. Zainspirowany Ball Clock zegar Kulka to produkt, który jest wynikiem harmonijnego połączenia elementów z lakierowanego drewna oraz metalu. Przedmiot doskonale ożywi i nada lekkości wnętrzu. Z kolei czerwone kulki pozwalają łatwo namierzyć zegar i intrygują swoją formą. Równie ciekawie prezentuje się stojący zegar Buddy w formie niewielkiego ludzika trzymającego nad głową bez-cyfrową tarczę zegara. Będzie to ciekawy dodatek dekoracyjny.

Nieoczywista forma
Współcześni projektanci bawią się formą zegara pozbawiają go często tradycyjnych elementów i zastępując je innymi. Model Lingua to zegar ścienny, w którym tradycyjne cyfry arabskie zostały zamienione na nazwy godzin w różnych językach. Zegar ten będzie idealny do poczekalni hotelowej, szkoły językowej lub do biura, w którym pracownicy posługują się różnymi językami. Z kolei zegar Alert to kolorowa alternatywa dla klasycznych biurowych zegarów ściennych, której nadano formę gwieździście rozchodzących się metalowych klocków.

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@okna-forum.pl

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak urządzić własne biuro zajrzyj na naszą stronę i sprawdź porady specjalistów.

Fotele gabinetowe obrotowe - krzesła biurowe

kupno i sprzedaż nieruchomości w Wałbrzychu

Instalacja kamer do monitoringu