Lampy podłogowe do biura

Projektowanie wnętrz biurowych również podlega pewnym trendom i modom. Coraz częściej odchodzi się od kreowania boleśnie neutralnych, czyli bezosobowych przestrzeni, gdzie wszystko podporządkowane jest mechanicznej wydajności. Szare wykładziny, pastelowe barwy i brzydkie plafony odchodzą w niepamięć. Biuro to w końcu wizytówka Twojej działalności, co w niektórych branżach ma zasadnicze znaczenie w budowaniu marki. Wyposażenie biurowe możesz wykorzystać zarówno pod kątem funkcjonalnym, jaki i estetycznym. Oświetlenie to sprawa kluczowa, dlaczego więc nie pobawić się różnymi rozwiązaniami, w końcu co prezentuje się lepiej niż okazała lampa podłogowa?

Lampy podłogowe to idealne uzupełnienie dla standardowego oświetlenia. Takie źródło światła pozwala na podkreślenie charakteru aranżacji konkretnego wnętrza biurowego. Dzięki swej różnorodności lampy podłogowe świetnie sprawdzą się zarówno w eleganckich gabinetach, jak i minimalistycznych przestrzeniach. Zastosowanie lamp podłogowych jest świetnym narzędziem projektanta, ponieważ pozwala na połączenie funkcjonalności z prestiżem. Lampy te są również bardzo wygodne, gdyż pozwalają na dowolną modyfikację ustawienia.

Kliknij i kup ⇒ klosze do żyrandoli

Odrobina awangardy

Jeśli chcesz udekorować swój gabinet, musisz koniecznie zaopatrzyć się w lampę podłogową. Nowoczesne projekty sprawiają, że urządzenia te zyskują nieoczywistą wręcz rzeźbiarską formę. Modele dostępne w Meblicante pozwalają połączyć tradycje z nowym. Lampa podłogowa TARANTO nada ciepła industrialnym wnętrzom poprzez połączenie drewnianej faktury z asymetrycznym projektem. Z kolei lampa SPIDER bazuje na prostej, surowej formie. Usunięcie klosza pozwoliło na odsłonięcie dekoracyjnej żarówki, która daje bardzo duża światła. Jeśli jednak szukasz czegoś, co całą aranżację gabinetu zamknie mocnym akcentem, to wybierze lampę podłogową AGAMA. Wyróżnia się ona bardzo nowoczesnym wzornictwem, które funkcjonalność łączy z estetyką. Tym sposobem poza lampą, zyskujesz również element rzeźbiarski.

Minimalistyczna linia

Twoje biuro zaprojektowane jest minimalistycznie i surowo? W takim razie wybieraj lampy, których forma podkreślona jest geometrycznym wzorem i kontrastową linią. Świetnym rozwiązaniem jest lampa LORETO, której ciekawie i asymetrycznie zbudowany klosz intryguje oszczędnością środków. Ponadto ażurowość linii gwarantuje bardzo dużo światła. Elegancko prezentują się również lampy podłogowe z wysokim, długim i wygiętym stelażem tak, że klosz z żarówką wiszą nad fotelem czy biurkiem. Prosty i powściągliwy design opiera się na uzyskaniu ciekawej linii a sama lampa, mimo swej skromności, nadaje wnętrzu dużo ciepła i staje się mocnym akcentem.

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@okna-forum.pl

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak urządzić własne biuro zajrzyj na naszą stronę i sprawdź porady specjalistów.

Fotele gabinetowe obrotowe - krzesła biurowe

kupno i sprzedaż nieruchomości w Wałbrzychu

Instalacja kamer do monitoringu